Cílevědomý nerovná se produktivní

Home » Články » Cíle » Cílevědomý nerovná se produktivní

Stressed Man Worries About Economy, Paying Bills, RetirementMožná to taky znáte. Máte jasně zvolený cíl, víte, jak ho dosáhnout a chybí vám odvaha vydat se na cestu k cíli. Nebo jste se na cestu k cíli vydali a pohybujete ve směru cíle velice pomalu. Přerušovaně s dlouhými přestávkami.

Nejste prostě produktivní v tom, co aktuálně děláte.

Jste si vědomi toho, že máte rezervy. Uvědomujete si, že vlastně často věci odkládáte a je pro vás obtížné, je potom dokončit.

Sám jsem si tím prošel. Dříve pro mne bylo složité dotahovat věci do konce. Dnes už jsem na tom v tomto ohledu mnohem lépe. :-)

Co mi pomohlo?

Je důležité pochopit několik jednoduchých principů, které mají vliv na naši produktivitu. Principů, které mají vliv na to, jestli vynakládáme svoji energii efektivně nebo neefektivně. Principů, které rozhodují o tom, jestli dokážeme tak být produktivními nebo jsme jen těmi, kteří dosahují pouze omezených výsledků.

No LimitsMinulý týden mi Pavel Říha, autor Školy návyků ukázal obsah svého projektu Produktivní „4″. A když jsem si přečetl, co všechno dokázal poskládat srozumitelně dohromady a jak z principů vytvořil pro lidi srozumitelné postupy, rozhodl jsem se, že ho rád podpořím.

Projekt Produktivní čtyřka, ve kterém se Pavel dělí o své knowhow, které mu pomáhá vydělat ročně miliony a dotahovat své projekty do zdárného spuštění, totiž stojí za pozornost každého, kdo se zajímá o osobní rozvoj a cítí, že v produktivitě má rezervy.

Pavlův projekt mne zaujal natolik, že ho podpořím i nejen doporučením. Chci, aby principy a postupy, které Pavel spojil dohromady, lidé skutečně začali aktivně používat.

A aby to pro lidi bylo snazší, pracuji aktuálně na nadstavbě k Pavlovu tréninku, která využije rozvojového systému SMS koučinku. Již brzy se tak můžete těšit na nový tématický balíček od SMSkouc.cz s názvem Produktivita.

A jestli vás principy produktivity zajímají už teď, navštivte Pavlovu stránku www.produktivnictyrka.cz a seznamte se s těmito principy hned teď.

Jan Čepelka, zakladatel Cilevedome.cz