James Allen: Jak člověk smýšlí (mp3 audio)

Home » Downloads » James Allen: Jak člověk smýšlí (mp3 audio)

Audio verze legendární knihy (čte Miloň Čepelka).

Vliv našich myšlenek na naše zdraví a tělo, na náš úspěch, cíle a vůbec na všechny okolnosti objevíme až poté, co si začneme uvědomovat, jak minutu za minutou přemýšlíme.

Jak člověk smýšlí nám odkrývá nastavení naší mysli, náš mentální postoj, naše myšlenkové návyky.

James Allen: Jak člověk smýšlí

James Allen: Jak člověk smýšlí

 

Poslechněte si ZDARMA Předmluvu tohoto vyjimečného CD:

 

Jak člověk smýšlí nám objasňuje, že „lidé nepřitahují to, co chtějí, ale to, čím jsou“. Bob Proctor, učitel z filmu Tajemství (The Secret), říká: „Kdybych měl jít pro tuto knihu pěšky do Číny, šel bych“.

Vic Johnson, který vydělává sedmimístný příjem v dolarech na službách online, postavil v posledních letech právě na této knize svojí internetovou komunitu více než 350.000 lidí ze všech zemí, kteří knihu Jak člověk smýšlí společně studují.

Rhonda Byrne na autora Jamese Allena opakovaně odkazuje v knize Tajemství. Na toto dílo odkazuje Mark Dzirasa ve své knize 21 DNU.

Knihu zmiňuje jako svůj zdroj psycholog vesmírného programu Apollo – Denis Waitley stejně jako Norman Vincent Peale nebo Earl Nightingale. As a Man Thinketh (Jak člověk smýšlí) je jedna z nejslavnějších knih literatury úspěchu.

Je to malá knížka, kterou studujete pořád dokola až se začnou vaše myšlenkové modely měnit. Nad každým odstavcem se zastavíte a budete „přemýšlet, jak že vlastně přemýšlíte“. S každým opakováním budete pevněji držet ruce na kormidlu svých myšlenek.

Poslední lekcí vzdělání, kterou nás James Allen učí, je vyrovnanost: „Čím klidnějším a vyrovnanějším se člověk stane, tím větší je jeho úspěch a jeho vliv.“

Nahrávka je distribuována elektronicky ve formátu MP3. Po úhradě objednávky, získáte odkaz pro stažení nahrávky do svého počítače, mobilu nebo třeba iPadu.

Poslechněte si ZDARMA Předmluvu tohoto vyjimečného CD:

 

Comments are closed.