Kdy se vám změní život?

Home » Články » Harmonie » Kdy se vám změní život?

Peníze jsou všude kolemMůžete se naučit vydělávat stovky tisíc korun měsíčně, můžete se naučit vyjít skutečně s každým, a přesto teprve s bezpodmínečným přijetím sebe sama, si vztahy i peníze dokážete skutečně užít.

Do té doby jedno i druhé dokáží dočasně uspokojit vaše EGO.

Ano, je to určitě příjemné a přesto brzy zjistíte, že je vám to málo!

 

Dobrá zpráva je, že začnete-li bezpodmínečně akceptovat (přijímat) sami sebe, když přestanete sami sobě klást v duchu podmínky a myslet si, že se budete mít víc rádi až vás budou mít více rádi ostatní nebo že vás budou mít raději, když budete mít víc peněz…

Tak velmi brzy po vlastním bezpodmínečném sebepřijetí sami zjistíte, že to „když nebo až“ byly slepou uličkou, že stačilo změnit vztah k sobě a vše se potom změnilo jak mávnutím kouzelného proutku.

Zjistíte, že ke spokojenosti a vnitřnímu klidu vám stačí mnohem méně peněz než jste očekávali.

Dále si uvědomíte, že pro spokojenost je mnohem důležitější získat pravidelný peněžní příjem nezávislý na vašem vlastním čase než dokázat investováním vlastního času a pozornosti vydělat jednorázově desítky nebo stovky tisíc za jeden den.

A do třetice Vám dojde, že klíčem ke všemu v životě je přenastavit vztah k sobě a ostatní vztahy už se dokáží přirozeně vyřešit sami od sebe.

A teď už to víte!

Orange Puzzle Piece Solution ConceptA je jen na vás, jestli se rozhodnete začít od teď zaměřovat více pozornosti sami na sebe a posilovat svoji sebehodnotu a docílit postupně vlastního sebepřijetí.

Proces vlastního bezpodmínečného sebepřijetí, je podobný skládání puzzle.

Je potřeba, aby do sebe zapadlo postupně několik dílků a vytvořili jeden celek. Střed našeho vlastního sebeobrazu (našeho životního puzzle), tvoří 3 dílky.

Dílek sebeuvědomění, dílek převzetí zodpovědnosti a dílek mám se rád.

A jak tedy získat jasný celkový životní obraz sebe sama?

Sami možná víte, že puzzle obrázky je nejsnazší skládat podle okrajů a ne od středu. A stejně tak jednou z možných osvědčených cest jak začít skládat své životní puzzle, je odhalit jako první své aktuální nastavení vlastního mozku - http://smskouc.cz/poznej-mozek/