Změň vztah k sobě, posílíš MÍR!

Home » Články » Harmonie » Změň vztah k sobě, posílíš MÍR!

Monumentální sochaZměň vztah k sobě, posílíš MÍR!

Šokoval vás název článku? Připomněl vám minulost? Je to záměr. Jenže šokovat může jen toho, kdo podobné slogany slýchal a vídal kolem sebe. Jen takový člověk má k podobným sloganům vytvořený nějaký vztah. A je paradoxně jedno, jestli je ten vztah kladný nebo záporný!

Změň vztah k sobě, posílíš svůj vnitřní mír (vyrovnanost) a vlastní spokojenost. Tento článek je o úspěchu a spokojenosti, radosti ze života, lepších vztazích a zlepšení našich výsledků.

Informace bez vztahů jsou pouhá data.

Klíč k podvědomíUžitek informacím dodává až vazba na ostatní informace. Bez existence vztahů, pravidel a vzájemných vazeb jsou informace v počítačích jen nuly a jedničky. A je až neuvěřitelné, kolik se toho dá jen pomocí 1 a 0 vyjádřit.

Když se určí vztahy a pravidla, dokáže vzniknout celý samostatný virtuální svět. Příkladem toho jsou všechny dnešní počítačové hry.

Když se rozhodnete přenastavit vztah k čemukoliv ve svém životě, jste tím kdo mění pravidla. Dokážete-li vědomě měnit vztah ke vzpomínkám, které vás negativně ovlivňují, získáte vládu nad svým životem.

Celý náš život je totiž ovlivněn jedním základním vztahem.

Jakým vztahem? Naším vlastním vztahem k sobě samým.

Změňte vztah k sobě a celý váš život se změní. Změní se totiž zároveň vaše vlastní pravidla, kterým jste uvěřili nebo jste si je vy sami stanovili.

Rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem, spokojeností a rozladěním má jednu jedinou příčinu. Jste jí vy sami, váš vztah k vlastnímu JÁ.

EGO

Prvním krokem ke změně, je uvědomit si to!

Druhým krokem je přijmout tento fakt. A třetím je přenastavit svůj vztah k sobě tak, aby váš vnitřní hlas vás podporoval a pomáhal vám růst, namísto aby vám podrážel nohy při vaší snaze o seberozvoj.

 

Jak to udělat? Jak změnit vztah k sobě?

Je to jednodušší než si většina lidí myslí. Stačí odhalit a pochopit jeden základní princip. A uvědomit si, v jakých režimech pracuje náš mozek.

Pochopit, že vztahy v něm uložené je možné měnit pouze v jednom ze dvou základních režimů, v jakých náš mozek pracuje. Budete-li se snažit vztahy měnit v tom druhém, nic nezměníte a to vás bude frustrovat natolik, že svoji situaci ještě zhoršíte.

Vím to, sám jsem si tím prošel.

No LimitsA mám ověřeno nejen na sobě, mám ověřeno na svých několika stech klientech, že přenastavit vztah k sobě, v tom druhém režimu fungování mozku, je jednoduché.

A jak rychle se dostaví výsledky? Za jak dlouho pocítíte sami na sobě změnu?

Je to individuální. Záleží to především na otevřenosti a důvěře, se kterou k tomuto procesu přistoupíte. Někdo na sobě výsledky pocítí už po pár dnech, většina lidí je na sobě rozpozná nejpozději do tří týdnů.

Nejde o žádný zázrak, jedná se o neurofyzické a neuropsychologické změny, kterých jsme schopni dosáhnout všichni. Jen je třeba znát postup a krok za krokem vědomě dosahovat změny a transformovat své myšlení.

Systém, který vás tímto procesem bezpečně provede jsme pojmenovali SMS kouč a najdete jej na stránce http://smskouc.cz.

A ještě jeden dovětek. Není zdarma! Na to mají totiž jeho výsledky příliš velkou účinnost. Navíc k věcem, které jsou poskytovány zdarma, mnoho lidí přistupuje s nedůvěrou a ta prokazatelně zpomaluje celý proces změny vlastního myšlení a přenastavení vztahu k sobě. Byla by škoda vás proto brzdit. – Jan Čepelka